Foto:

Første vinneren er kåret

Av: Marit Eikehaugen 02.05.2007

Buo Landhandel har nå trukket den heldige vinneren av det første gavekortet på 1000 kroner, og den heldige i april ble Heidi Frøynes på Utbjoa.

- Ka har eg vunne, og eg som aldri vinne nåke!

Ja, sånn var svaret i andre enden da Bjoanett fikk æren av å overraske forrige månedes vinner.

Synes du bjoabuen er flink til å handle lokalt, ville jeg vite -Eg synes alltid det er kunder der nede på kaien, men det kunne gjerne vært fleire. Sjølv er eg veldig fornøyd med tilbod og service. Dei er kjempekoseleg og har det meste. Eg har for vane å ta med meg besøkande til ein tur nedom kaien, og alle liker seg så godt og vil alltid nedom neste gang dei er her. Kåre har vore fantastisk som har satt i gang så mykje, avslutter tilflytteren som nå har bodd syv år på Utbjoa.

Kanskje du er den neste vinneren? Du har ennå sjansen ved å handle dine dagligvarer, diesel og bensin på Buo. Alt kjøp over 100 kroner hos Joker Buo gir deg muligheten til å bli den neste heldige vinneren av 1000 kroner, når trekningen skjer siste dagen i mai. Leverer du kassalappen med ditt navn og telefonnummer så er du automatisk med i kommende trekning. Og ikke nok med det, du kan fortsette i hele juni også, for Kåre & co hos Buo Landhandel trekker også ut en vinner i juni.

En annen god grunn til å handle hos din lokale kjøpmann er at du samtidig støtter opp om Buo som et åpent treffsted for fastboende og besøkende i alle aldre. Velger du å ikke handle lokalt varer det ikke lenge før du gjerne må dra mer sentralt. Buo Landhandel har måttet investere for å få innpass i Joker-kjeden. Bedre kjøle- og frysedisker er bare et av kravene som måtte innfris ved overgang til Joker. Slikt koster for vår lokale handelsmann. En handelsmann av de sjeldne. Med et stort ønske om å gi bjoabuen et godt og variert utvalg pluss god service.

Foto: Marit Eikehaugen. Intet å si på utvalget i frukt og grønt hos Buo Landhandel.