Jo da, vi satt klar og ventet i spenning. Lurte på hvilket bilde av Bjoa eller Bjoafjorden som kom til å dukke opp bak den alltid like blide værdamen.
Vi fikk med oss Innbjoa i Vindafjord kommune i Rogaland og verbal værmelding, men intet glansbilde. Så jeg sier, som jeg har sagt så mange ganger før, Bjoanett er god å ha. Gårsdagens Bjoa-bilde får du her. Kanskje vi skulle fått et webbcamera et sted på Bjoa? Er det noen som vil sponse oss med det? Ring meg!
Ved å klikke «Godta» aksepterer du lagring av cookies/informasjonskapslar. Cookies blir brukt til å utbetre side navigering, og samle brukarstatistikk for nettsida for å utbetre innhald og brukaroppleving. Du kan sjølv administrere kva du samtykker til ved å klikke på Preferansar. Les vår Personvernerklæring for meIr informasjon.