Også i år blir det 3 kulturdager med arrangement på Bjoa og Romsa. Det hele starter fredag 9. juni på Innbjoakaien.
Lørdag 10. juni fortsetter arrangementet på Buo. Da med redningsøvelse og stands, før alle setter kursen i konvoi til Romsa.
Lørdag 11. juni om kvelden arrangerer Kystlaget Romsa fest i låven på Haukelandstunet. Søndag avsluttes Kulturdagene like nedenfor, ved Professorhytten, hvor det blir Kulturdag på Grindanes.
Arr.: Kystlaget Romsa i samarbeid med Bjoa Båtlag. Sistnevnte står også for drift og vedlikehold av Professorhytten på Romsa.
Foto: Terje Lunde. Fra Hordakyststevnet på Innbjoakaien i 2004
Ved å klikke «Godta» aksepterer du lagring av cookies/informasjonskapslar. Cookies blir brukt til å utbetre side navigering, og samle brukarstatistikk for nettsida for å utbetre innhald og brukaroppleving. Du kan sjølv administrere kva du samtykker til ved å klikke på Preferansar. Les vår Personvernerklæring for meIr informasjon.